BICICLETE IN STOC DE LA 1 IULIE

Biciclete MTB

Bicicleta Cross GRX 7 VB -  27.5'' MTB https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-grx-7-vb-27-5-mtb

Bicicleta Cross X-Tend Pro Plus - 27.5'' https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-x-tend-pro-plus-27-5

Bicicleta Merida Big.Nine 15 https://www.veloteca.ro/bicicleta-merida-big-nine-15

Bicicleta Cannondale Trail 8 29 https://www.veloteca.ro/bicicleta-cannondale-trail-8-29

Bicicleta Cannondale Trail 7 29 https://www.veloteca.ro/bicicleta-cannondale-trail-7

Bicicleta Rock Machine Manhattan 40-29 https://www.veloteca.ro/bicicleta-rock-machine-manhattan-40-29

Bicicleta Rock Machine Manhattan 70-29 https://www.veloteca.ro/bicicleta-rock-machine-manhattan-70-29

Bicicleta Romet Rambler Fit 26 https://www.veloteca.ro/bicicleta-romet-rambler-fit-26

Biciclete gravel

Bicicleta electrica Merida eSilex 400-albastra-L - OCAZIE! https://www.veloteca.ro/bicicleta-electrica-merida-esilex-400-albastra-l-ocazie

Biciclete de dama

Bicicleta de dama Cross Julia 26'' https://www.veloteca.ro/bicicleta-de-dama-cross-julia-26-2021

Bicicleta de dama Cannondale Trail 8 29 https://www.veloteca.ro/bicicleta-de-dama-cannondale-trail-8-29

Biciclete de copii

Bicicleta Cross Boxer 24'' https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-boxer-24

Bicicleta Cross Speedster Girl - 24'' Junior https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-speedster-girl-24-junior

Bicicleta Cross Speedster Boy - 24'' Junior https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-speedster-boy-24-junior

Bicicleta Cross Speedster Girl - 26'' Junior https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-speedster-girl-26-junior

Bicicleta Cross Speedster Boy - 26'' Junior https://www.veloteca.ro/bicicleta-cross-speedster-boy-26-junior

Bicicleta de copii Sprint Alice 16 1SP https://www.veloteca.ro/bicicleta-de-copii-sprint-alice-16-1sp

Bicicleta de copii Sprint Alice 18 1SP https://www.veloteca.ro/bicicleta-de-copii-sprint-alice-18-1sp